آویز کریستالی

لوستر ها در مدل های مختلف متناسب با سبک های متنوع برای انواع سلیقه ها موجود می باشند به عنوان مثال به شکل فلزی، کریستال دار، شیشه ای و… طراحی میشوند. بنابراین از جمله متریال هایی که برای ساخت لوستر استفاده می شود شامل: کریستال، شیشه، چوب و فلزهایی مثل مس، آهن، برنج، آلومینیوم، فولاد و… می باشند. هر کدام از متریال هایی که در ساخت این اکسسوری بکار میرود باید علاوه بر زیبایی استحکام فوق العاده زیادی نیز داشته باشد تا کاربران با اطمینان خاطر از آن استفاده کنند. البته با گسترش مدرنیته از متریال های جدید در سازه های نوع مدرن استفاده شده است. چنین طراحی متنوعی در زمینه ساخت انواع لوستر ها مسلما نیاز شما را در اجرای سلایق مختلفتان در حوضه طراحی براورده خواهد کرد.


حالت نمایش:
نمایش سریع

لوستر کریستالی مدل 2100

(0)
3,900,000تومان

لوستر کریستالی مدل 2100لطفا به این نکته توجه نمایید این مدل لوستر تولیدی می باشد ( در صورتی که در انبار موجود نباشد حدود 7 روز کاری برای تولید زمان لازم است ) لوستر مدرن (Modern chandelier) نوع خاصی از انواع آویز و لوستر می باشد که برای نورپردازی در محیط هایی با دکوراسیون ساده و مدرن کاربرد دارد.این مدل لوسترها را می توان با زنجیر آویزان نمود ..

نمایش سریع

لوستر کریستالی مدل 2200

(0)
2,500,000تومان

لوستر کریستالی مدل 2200لطفا به این نکته توجه نمایید این مدل لوستر تولیدی می باشد ( در صورتی که در انبار موجود نباشد حدود 7 روز کاری برای تولید زمان لازم است ) لوستر مدرن (Modern chandelier) نوع خاصی از انواع آویز و لوستر می باشد که برای نورپردازی در محیط هایی با دکوراسیون ساده و مدرن کاربرد دارد.این مدل لوسترها را می توان با زنجیر آویزان نمود ..

نمایش سریع

لوستر کریستالی مدل 2300

(0)
4,100,000تومان

لوستر کریستالی مدل 2300لطفا به این نکته توجه نمایید این مدل لوستر تولیدی می باشد ( در صورتی که در انبار موجود نباشد حدود 7 روز کاری برای تولید زمان لازم است ) لوستر مدرن (Modern chandelier) نوع خاصی از انواع آویز و لوستر می باشد که برای نورپردازی در محیط هایی با دکوراسیون ساده و مدرن کاربرد دارد.این مدل لوسترها را می توان با زنجیر آویزان نمود ..

نمایش سریع

لوستر کریستالی مدل 2500 قطر 55 سانتی متر

(0)
5,400,000تومان

لوستر کریستالی مدل 2500لطفا به این نکته توجه نمایید این مدل لوستر تولیدی می باشد ( در صورتی که در انبار موجود نباشد حدود 7 روز کاری برای تولید زمان لازم است ) لوستر مدرن (Modern chandelier) نوع خاصی از انواع آویز و لوستر می باشد که برای نورپردازی در محیط هایی با دکوراسیون ساده و مدرن کاربرد دارد.این مدل لوسترها را می توان با زنجیر آویزان نمود ..

نمایش سریع

لوستر کریستالی مدل 2600

(0)
3,950,000تومان

لوستر کریستالی مدل 2600لطفا به این نکته توجه نمایید این مدل لوستر تولیدی می باشد ( در صورتی که در انبار موجود نباشد حدود 7 روز کاری برای تولید زمان لازم است ) لوستر مدرن (Modern chandelier) نوع خاصی از انواع آویز و لوستر می باشد که برای نورپردازی در محیط هایی با دکوراسیون ساده و مدرن کاربرد دارد.این مدل لوسترها را می توان با زنجیر آویزان نمود ..

نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)