آویز چوبی

آویز چوبی

حالت نمایش:
نمایش سریع

لوستر آویز جوبی آرمان

(0)
550,000تومان

لطفا به این نکته توجه نمایید این مدل لوستر تولیدی می باشد ( در صورتی که در انبار موجود نباشد حدود 7 روز کاری برای تولید زمان لازم است ) لوستر آویز  چوبی آرمان به صورت آویز و تک شعله استفاده می شود.جنس چوب لوستر آرمان همچون دیگر محصولات لوستیران ر از چوب درجه یک و پخته شده وارداتی میباشد .چوب روس به دلیل استحکام و مقاومت بسیار بالا در براب..

نمایش سریع

لوستر آویز جوبی بلوط

(0)
600,000تومان

لطفا به این نکته توجه نمایید این مدل لوستر تولیدی می باشد ( در صورتی که در انبار موجود نباشد حدود 7 روز کاری برای تولید زمان لازم است ) لوستر آویز  چوبی بلوط به صورت آویز و تک شعله استفاده می شود.جنس چوب لوستر دیبا همچون دیگر محصولات لوستیران ر از چوب درجه یک و پخته شده وارداتی میباشد .چوب روس به دلیل استحکام و مقاومت بسیار بالا در برابر ..

نمایش سریع

لوستر آویز جوبی تارا

(0)
400,000تومان

لطفا به این نکته توجه نمایید این مدل لوستر تولیدی می باشد ( در صورتی که در انبار موجود نباشد حدود 7 روز کاری برای تولید زمان لازم است ) لوستر آویز  چوبی تارا به صورت آویز و تک شعله استفاده می شود.جنس چوب لوستر تارا همچون دیگر محصولات لوستیران ر از چوب درجه یک و پخته شده وارداتی میباشد .چوب روس به دلیل استحکام و مقاومت بسیار بالا در برابر ..

نمایش سریع

لوستر آویز جوبی روژان

(0)
600,000تومان

لطفا به این نکته توجه نمایید این مدل لوستر تولیدی می باشد ( در صورتی که در انبار موجود نباشد حدود 7 روز کاری برای تولید زمان لازم است ) لوستر آویز  چوبی روژان به صورت آویز و تک شعله استفاده می شود.جنس چوب لوستر روژان همچون دیگر محصولات لوستیران ر از چوب درجه یک و پخته شده وارداتی میباشد .چوب روس به دلیل استحکام و مقاومت بسیار بالا در براب..

نمایش سریع

لوستر آویز جوبی ستاره

(0)
800,000تومان

لطفا به این نکته توجه نمایید این مدل لوستر تولیدی می باشد ( در صورتی که در انبار موجود نباشد حدود 7 روز کاری برای تولید زمان لازم است ) لوستر آویز  چوبی ستاره به صورت آویز و تک شعله استفاده می شود.جنس چوب لوستر ستاره همچون دیگر محصولات لوستیران ر از چوب درجه یک و پخته شده وارداتی میباشد .چوب روس به دلیل استحکام و مقاومت بسیار بالا در براب..

نمایش سریع

لوستر آویز جوبی گوی 25

(0)
450,000تومان

لطفا به این نکته توجه نمایید این مدل لوستر تولیدی می باشد ( در صورتی که در انبار موجود نباشد حدود 7 روز کاری برای تولید زمان لازم است ) لوستر آویز  چوبی  گوی 25 به صورت آویز و تک شعله استفاده می شود.جنس چوب لوستر گوی 25 همچون دیگر محصولات لوستیران ر از چوب درجه یک و پخته شده وارداتی میباشد .چوب روس به دلیل استحکام و مقاومت بسیار بالا..

نمایش سریع

لوستر آویز مدل 3333

(0)
420,000تومان

چراغ آویز مدل 3333 چراغ آویز  یکی از رایج ترین وسیله های زینتی در تزِئین منزل به حساب می آید . همان طور که می دانید در گذشته لوستر ها به صورت انحصاری بوده است و فقط برای منازل قشری خاص مورد استفاده قرار میگرفته است . یکی از رایج ترین نگرانی همه  ی افراد به هنگام انتخاب و خرید  چراغ آویز مناسب فضا این است که این لوستر انتخابی و خ..

نمایش سریع

لوستر آویز مدل 3363

(0)
420,000تومان

چراغ آویز مدل 3363 چراغ آویز  یکی از رایج ترین وسیله های زینتی در تزِئین منزل به حساب می آید . همان طور که می دانید در گذشته لوستر ها به صورت انحصاری بوده است و فقط برای منازل قشری خاص مورد استفاده قرار میگرفته است . یکی از رایج ترین نگرانی همه  ی افراد به هنگام انتخاب و خرید  چراغ آویز مناسب فضا این است که این لوستر انتخابی و خ..

نمایش سریع

لوستر چوبی دیبا

(0)
3,700,000تومان

لطفا به این نکته توجه نمایید این مدل لوستر تولیدی می باشد ( در صورتی که در انبار موجود نباشد حدود 7 روز کاری برای تولید زمان لازم است ) لوستر چوبی دیبا در تعداد شاخه های 3 ، 5 ، 6 ، 8  و به صورت سفارشی در سایزهای بزگتر تولید میگردد و دیواری تک شعله ست نیز دارد .جنس چوب لوستر دیبا همچون دیگر محصولات لوستیران ر از چوب درجه یک و پخته شده وار..

نمایش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)