لوستر چوبی

لوستر شاخه ای چوبی به دلیل جنس چوبی که دارد و نمایی که تولید میکند، اغلب مناسب نصب در اتاق ها، آشپزخانه، فضاهایی مانند کافه, کتابخانه ها و یا فروشگاه های لوازم تزئینی و… مورد استفاده قرار میگیرند. تعداد شاخه های این نوع شاخه ها سفارشی بوده و شما میتوانید تعداد شاخه مورد نظر خور را انتخاب و سفارش خود را به ثبت برسانید

حالت نمایش:
نمایش سریع

لوستر چوبی آتوسا شش شعله

(0)
1,200,000تومان

لطفا به این نکته توجه نمایید این مدل لوستر تولیدی می باشد ( در صورتی که در انبار موجود نباشد حدود 7 روز کاری برای تولید زمان لازم است ) لوستر چوبی مدل آتوسا کد 152 دارای 6 شعله می باشد . جنس چوب لوستر پرنیا همچون دیگر محصولات لوستیران از چوب درجه یک و پخته شده میباشد .چوب روس به دلیل استحکام و مقاومت بسیار بالا در برابر رطوبت و هوای شرجی و همچ..

نمایش سریع

لوستر چوبی آراد

(0)
3,350,000تومان

لطفا به این نکته توجه نمایید این مدل لوستر تولیدی می باشد ( در صورتی که در انبار موجود نباشد حدود 7 روز کاری برای تولید زمان لازم است ) لوستر چوبی ستاره در تعداد شاخه های 3 ، 5 ، 6 ، 8  و به صورت سفارشی در سایزهای بزگتر تولید میگردد و دیواری تک شعله ست نیز دارد .جنس چوب لوستر ستاره همچون دیگر محصولات لوستیران ر از چوب درجه یک و پخته شده و..

نمایش سریع

لوستر چوبی آرمیتا شش شعله

(0)
1,200,000تومان

لطفا به این نکته توجه نمایید این مدل لوستر تولیدی می باشد ( در صورتی که در انبار موجود نباشد حدود 7 روز کاری برای تولید زمان لازم است ) لوستر چوبی مدل آرمیتا کد 176 دارای 6  شعله می باشد . جنس چوب لوستر آرمیتا همچون دیگر محصولات لوستیران از چوب درجه یک و پخته شده میباشد .چوب روس به دلیل استحکام و مقاومت بسیار بالا در برابر رطوبت و هوای شر..

نمایش سریع

لوستر چوبی آرمیتا چهار شعله

(0)
960,000تومان

لطفا به این نکته توجه نمایید این مدل لوستر تولیدی می باشد ( در صورتی که در انبار موجود نباشد حدود 7 روز کاری برای تولید زمان لازم است ) لوستر چوبی مدل آرمیتا کد 177 دارای 4  شعله می باشد . جنس چوب لوستر آرمیتا همچون دیگر محصولات لوستیران از چوب درجه یک و پخته شده میباشد .چوب روس به دلیل استحکام و مقاومت بسیار بالا در برابر رطوبت و هوای شر..

نمایش سریع

لوستر چوبی اسما شش شعله

(0)
1,100,000تومان

لطفا به این نکته توجه نمایید این مدل لوستر تولیدی می باشد ( در صورتی که در انبار موجود نباشد حدود 7 روز کاری برای تولید زمان لازم است ) لوستر چوبی مدل رز کد 184 دارای 6 شعله می باشد . جنس چوب لوستر اسما همچون دیگر محصولات لوستیران از چوب درجه یک و پخته شده میباشد .چوب روس به دلیل استحکام و مقاومت بسیار بالا در برابر رطوبت و هوای شرجی و همچنین ..

نمایش سریع

لوستر چوبی بلوط

(0)
2,700,000تومان

لطفا به این نکته توجه نمایید این مدل لوستر تولیدی می باشد ( در صورتی که در انبار موجود نباشد حدود 7 روز کاری برای تولید زمان لازم است ) لوستر چوبی بلوط در تعداد شاخه های 3 ، 5 ، 6 ، 8  و به صورت سفارشی در سایزهای بزگتر تولید میگردد و دیواری تک شعله ست نیز دارد .جنس چوب لوستر بلوط همچون دیگر محصولات لوستیران از چوب درجه یک و پخته شده واردا..

نمایش سریع

لوستر چوبی ترنج

(0)
4,500,000تومان

لطفا به این نکته توجه نمایید این مدل لوستر تولیدی می باشد ( در صورتی که در انبار موجود نباشد حدود 7 روز کاری برای تولید زمان لازم است ) لوستر چوبی ترنج در تعداد شاخه های 3 ، 5 ، 6 ، 8  و به صورت سفارشی در سایزهای بزگتر تولید میگردد و دیواری تک شعله ست نیز دارد . این مدل لوستر تلفیقی از چوب در کنار سرامیک می باشد.جنس چوب لوستر ترنج همچون د..

نمایش سریع

لوستر چوبی خطی آرامیس سه شعله

(0)
900,000تومان

لطفا به این نکته توجه نمایید این مدل لوستر تولیدی می باشد ( در صورتی که در انبار موجود نباشد حدود 7 روز کاری برای تولید زمان لازم است ) لوستر چوبی مدل خطی آرامیس کد 201 دارای 3  شعله می باشد . جنس چوب لوستر آرامیس همچون دیگر محصولات لوستیران از چوب درجه یک و پخته شده میباشد .چوب روس به دلیل استحکام و مقاومت بسیار بالا در برابر رطوبت و هوا..

نمایش سریع

لوستر چوبی خطی آرامیس چهار شعله

(0)
1,050,000تومان

لطفا به این نکته توجه نمایید این مدل لوستر تولیدی می باشد ( در صورتی که در انبار موجود نباشد حدود 7 روز کاری برای تولید زمان لازم است ) لوستر چوبی مدل خطی آرامیس کد 200 دارای 4 شعله می باشد . جنس چوب لوستر آرامیس همچون دیگر محصولات لوستیران از چوب درجه یک و پخته شده میباشد .چوب روس به دلیل استحکام و مقاومت بسیار بالا در برابر رطوبت و هوای شرجی..

نمایش سریع

لوستر چوبی خطی سرخپوستی چهار شعله

(0)
1,000,000تومان

لطفا به این نکته توجه نمایید این مدل لوستر تولیدی می باشد ( در صورتی که در انبار موجود نباشد حدود 7 روز کاری برای تولید زمان لازم است ) لوستر چوبی مدل خطی سرخپوستی کد 203 دارای 4 شعله می باشد . جنس چوب لوستر سرخپوستی همچون دیگر محصولات لوستیران از چوب درجه یک و پخته شده میباشد .چوب روس به دلیل استحکام و مقاومت بسیار بالا در برابر رطوبت و هوای ..

نمایش سریع

لوستر چوبی درسا

(0)
2,900,000تومان

لطفا به این نکته توجه نمایید این مدل لوستر تولیدی می باشد ( در صورتی که در انبار موجود نباشد حدود 7 روز کاری برای تولید زمان لازم است ) لوستر چوبی درسا در تعداد شاخه های 3 ، 5 ، 6 ، 8  و به صورت سفارشی در سایزهای بزگتر تولید میگردد و دیواری تک شعله ست نیز دارد .جنس چوب لوستر درسا همچون دیگر محصولات لوستیران ر از چوب درجه یک و پخته شده وار..

نمایش سریع

لوستر چوبی رز سه شعله

(0)
600,000تومان

لطفا به این نکته توجه نمایید این مدل لوستر تولیدی می باشد ( در صورتی که در انبار موجود نباشد حدود 7 روز کاری برای تولید زمان لازم است ) لوستر چوبی مدل رز کد 159 دارای 3  شعله می باشد . جنس چوب لوستر پرنیا همچون دیگر محصولات لوستیران از چوب درجه یک و پخته شده میباشد .چوب روس به دلیل استحکام و مقاومت بسیار بالا در برابر رطوبت و هوای شرجی و ..

نمایش سریع

لوستر چوبی رز پنج شعله

(0)
900,000تومان

لطفا به این نکته توجه نمایید این مدل لوستر تولیدی می باشد ( در صورتی که در انبار موجود نباشد حدود 7 روز کاری برای تولید زمان لازم است ) لوستر چوبی مدل رز کد 158 دارای 5 شعله می باشد . جنس چوب لوستر پرنیا همچون دیگر محصولات لوستیران از چوب درجه یک و پخته شده میباشد .چوب روس به دلیل استحکام و مقاومت بسیار بالا در برابر رطوبت و هوای شرجی و همچنین..

نمایش سریع

لوستر چوبی روژان سه شعله

(0)
750,000تومان

لطفا به این نکته توجه نمایید این مدل لوستر تولیدی می باشد ( در صورتی که در انبار موجود نباشد حدود 7 روز کاری برای تولید زمان لازم است ) لوستر چوبی مدل روزان کد165 دارای 3  شعله می باشد . جنس چوب لوستر روژان همچون دیگر محصولات لوستیران از چوب درجه یک و پخته شده میباشد .چوب روس به دلیل استحکام و مقاومت بسیار بالا در برابر رطوبت و هوای شرجی ..

نمایش سریع

لوستر چوبی روژان شش شعله

(0)
1,150,000تومان

لطفا به این نکته توجه نمایید این مدل لوستر تولیدی می باشد ( در صورتی که در انبار موجود نباشد حدود 7 روز کاری برای تولید زمان لازم است ) لوستر چوبی مدل روژان کد 164 دارای 6  شعله می باشد . جنس چوب لوستر روژان همچون دیگر محصولات لوستیران از چوب درجه یک و پخته شده میباشد .چوب روس به دلیل استحکام و مقاومت بسیار بالا در برابر رطوبت و هوای شرجی..

نمایش سریع

لوستر چوبی ستاره

(0)
4,100,000تومان

لطفا به این نکته توجه نمایید این مدل لوستر تولیدی می باشد ( در صورتی که در انبار موجود نباشد حدود 7 روز کاری برای تولید زمان لازم است ) لوستر چوبی ستاره در تعداد شاخه های 3 ، 5 ، 6 ، 8  و به صورت سفارشی در سایزهای بزگتر تولید میگردد و دیواری تک شعله ست نیز دارد .جنس چوب لوستر ستاره همچون دیگر محصولات لوستیران ر از چوب درجه یک و پخته شده و..

نمایش سریع

لوستر چوبی سقفی درخشان

(0)
2,600,000تومان

لطفا به این نکته توجه نمایید این مدل لوستر تولیدی می باشد ( در صورتی که در انبار موجود نباشد حدود 7 روز کاری برای تولید زمان لازم است ) لوستر چوبی درخشان در تعداد شاخه های 3 ، 5 ، 6 ، 8  و به صورت سفارشی در سایزهای بزگتر تولید میگردد و دیواری تک شعله ست نیز دارد . این لوستر به صورت سقفی نصب میگردد و برای فضاهای با ارتفاع کمتر مناسب می باش..

نمایش سریع

لوستر چوبی سوزان شش شعله

(0)
1,700,000تومان

لطفا به این نکته توجه نمایید این مدل لوستر تولیدی می باشد ( در صورتی که در انبار موجود نباشد حدود 7 روز کاری برای تولید زمان لازم است ) لوستر چوبی مدل سوزان کد 171 دارای 6  شعله می باشد . جنس چوب لوستر سوزان همچون دیگر محصولات لوستیران از چوب درجه یک و پخته شده میباشد .چوب روس به دلیل استحکام و مقاومت بسیار بالا در برابر رطوبت و هوای شرجی..

نمایش سریع

لوستر چوبی سپیدار

(0)
2,700,000تومان

لطفا به این نکته توجه نمایید این مدل لوستر تولیدی می باشد ( در صورتی که در انبار موجود نباشد حدود 7 روز کاری برای تولید زمان لازم است ) لوستر چوبی سپیداردر تعداد شاخه های 3 ، 5 ، 6 ، 8  و به صورت سفارشی در سایزهای بزگتر تولید میگردد و دیواری تک شعله ست نیز دارد .جنس چوب لوستر سپیدارهمچون دیگر محصولات لوستیران از چوب درجه یک و پخته شده وار..

نمایش سریع

لوستر چوبی شیدا شش شعله

(0)
1,200,000تومان

لطفا به این نکته توجه نمایید این مدل لوستر تولیدی می باشد ( در صورتی که در انبار موجود نباشد حدود 7 روز کاری برای تولید زمان لازم است ) لوستر چوبی مدل شیدا کد 162 دارای 6 شعله می باشد . جنس چوب لوستر پرنیا همچون دیگر محصولات لوستیران از چوب درجه یک و پخته شده میباشد .چوب روس به دلیل استحکام و مقاومت بسیار بالا در برابر رطوبت و هوای شرجی و همچن..

نمایش 1 تا 20 از 37 (2 صفحه)