•  
  شرایط استرداد محصول خریداری شده از فروشگاه لوستیران

  مشتریان فروشگاه لوستیران تا 24 ساعت  پس از دریافت محصول می توانند از خرید خود انصراف دهند و طبق شرایط ذیل اقدام به عودت یا تعویض محصول و استرداد هزینه‌ی خرید نمایند.
   

      خرابی محصول

  مشتریان پس از خریداری و دریافت محصول، در صورت مشاهده ایراد و نقص فنی بر اساس ضوابط ذیل می توانید محصول خریداری شده را با محصول عین تعویض نماید.
   

  شرایط لازم جهت بررسی و تعویض احتمالی محصول:

  مشتری بایستی پیش از پایان رسیدن مهلت زمان یک روزه‌ی انصراف از خرید محصول، نسبت به تکمیل و ارسال فرم ایراد فنی اقدام کند بدیهی است به فرم هایی که بعد از 24 ساعت از تحویل کالا به فروشگاه واصل شوند، ترتیب اثر داده نخواهد شد.

  ایراد فنی باید به تأیید کارشناسان فنی فروشگاه برسد.

  در صورتی که ایراد فنی مورد تایید کارشناسان فنی فروشگاه قرار گیرد، هزینه‌ی ارسال مجدد بر عهده‌ی فروشگاه و در غیر آن صورت بر عهده‌ی مشتری خواهد بود.

   لازم است که کالای خریداری شده، حتماً به همراه گارانتی خریداری شده باشد بدیهی است که کالای خریداری شده‌ی بدون گارانتی به انتخاب مشتری، فاقد شرایط تعویض و ارجاع خواهد بود.

  تبصره 1: در صورتی که ایراد فنّی ناشی از راه‌اندازی و استفاده‌ی ناصحیح از محصول، وارد شدن ضربه به دستگاه، نوسان برق، آبخوردگی، استفاده از لوازم جانبی غیراستاندارد و یا سایر مشکلات عمدی باشد، محصول خریداری شده فاقد شرایط تعویض و ارجاع خواهد بود.

  تبصره 2: در صورتی که محصول در فروشگاه موجود نباشد و یا امکان تامین آن در کوتاه مدت وجود نداشته باشد، مشتری می‌تواند کالای مشابهی را سفارش دهد و یا استرداد وجه پرداختی را مطالبه کند.

   

      انصراف از خرید

  در محصولاتی که به صورت سفارشی می باشند امکان لغو و جا به جایی یا کنسل سفارش امکانپذیر نمی باشد.

در سایر سفارشت مبلغی به عنوان خسارت از مشتری گرفته میشود.

 

    عدم تطابق

در صورتیکه کالای تحویل شده به مشتری مغایر با کالای سفارش داده شده باشد، فروشگاه با رعایت شرایط زیر، نسبت به تعویض کالا اقدام می‌نماید.

لازم است مشتری در بازه‌ی زمانی 24 ساعته  پس از دریافت کالا، نسبت به اعلام مغایرت کالای دریافتی با کالای سفارش داده شده از طریق تماس با واحد پشتیبانی طریق تلفن، ایمیل، فکس و یا تکمیل فرم مغایرت یا تماس با ما اقدام کند.

فروشگاه حداکثر هفت روز کاری پس از اعلام مشتری و بررسی مجدد سفارش مشتری، نسبت به تعویض کالا اقدام خواهد کرد.

 در صورتی که مغایرت ناشی از اشتباه فروشگاه باشد، هزینه‌ی عودت محصول و ارسال مجدد آن بر عهده‌ی فروشگاه خواهد بود.

در صورتی که محصول برای تعویض موجود نباشد، مشتری می‌تواند آن را با محصول مشابه دیگری جایگزین نماید و یا درخواست استرداد کل وجه پرداختی را داشته باشد.

فروشگاه موظف است در صورت خواست مشتری نسبت به استرداد وجه، آن را طی مدت 72 ساعت از زمان عودت محصول به فروشگاه، منحصرا به همان حساب یا کارتی که خرید توسط آن انجام شده است، واریز نماید.

 

    آسیب‌های فیزیکی حمل و نقل

تمامی محصولات فروشگاه لوستیران به صورت استاندارد بسته ‌بندی و ارسال می‌شوند. در تهران محصولات از طریق پیک‌ های معتبر و شرکت های حمل و نقل و پست و در شهرستان ها صرفاً از طریق شرکت ‌های حمل و نقل و اتوبوس و سواری بین شهری توزیع می‌شوند بنابراین هرگونه آسیب فیزیکی در زمان حمل و تحویل بر عهده‌ی شرکت حمل‌ و نقل است.

تبصره 1: آسیب ‌های ناشی از حمل و نقل باید ظرف مدت ۲۴ ساعت به اطلاع فروشگاه برسد.   

تبصره2: در صورتی که آسیب ناشی از حمل و نقل در زمان تحویل محصول قابل مشاهده است، مشتری بایستی از تحویل گرفتن محصول خودداری کرده و بلافاصله با فروشگاه تماس بگیرد.