• چگونه به سایت لوستیران برای خرید محصولات اعتماد داشته باشیم؟

  سایت دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت و معدن و تجارت میباشد که این نماد مجوز فروش محصولات به صورت آنلاین است و و تنها برای شرکت ها و سایت های معتبر و دارای مجوز فروش از اتحادیه لوستر و روشنایی صادر میگردد .
  سایت دارای درگاه پرداخت آنلاین میباشد و پس از ثبت خرید و واریز وجه ، کد پیگیری به مشتری داده میشود .درگاه پرداخت آنلاین تنها به سایت های معتبر و دارای جواز تعلق میگیرد .
  آدرس کامل دفتر مرکزی و فروشکاه در انتهای سایت درج گردیده است و در صورت هر گونه شک و تردیدی میتوان بصورت حضوری و مراجعه به فروشگاه اقدام به خرید محصولات نمود .
  پاسخگویی 24 ساعته و آنلاین به مشتریان
  پانزده سال سابقه درخشان در امر فروش لوستر و روشنایی و ارائه خدمات تخصصی به مشتریان

 • چگونه میتوانیم از سایت خرید داشته باشیم ؟

  مشتریان سفارش و خرید محصولات را به 3 صورت زیر میتوانند انجام دهند :
  سفارش به صورت آنلاین :مشتریان میتوانند محصولات مورد نظر خود را از طریق سبد کالای محصولات انتخاب کرده و با درج اطلاعات و مشخصات دقیق خود آن را ثبت نمایند که بعد از ثبت سفارش ،از دفتر فروش با مشتری تماس گرفته میشود و زمان و روز ارسال به او اعلام میگردد.
    سفارش به صورت تلفنی :مشتریان عزیز میتوانند محصولات و کدهای مد نظر خود را از طریق تماس تلفنی با دفتر فروش یا فروشگاه به همکاران فروش اعلام کرده و همکاران پس از ثبت سفارش به همراه مشخصات و آدرس کامل ، روز و زمان تحویل محصول را به مشتری اعلام مینمایند .
  سفارش از طریق تلگرام و واتس اپ :مشتریان عزیز با مراجعه به تلگرام که لینک آن در صفحه اصلی سایت قرار گرفته است میتوانند از همکاران فروش در خرید محصولات مشاوره گرفته و محصول مد نظر خود را سفارش دهند .

 • ارسال محصولات برای مشتری به چه صورت است؟

  در تهران و شهرهای حومه ارسال توسط پیک و آژانس انجام می شود
  نحوه ارسال در شهرستانها و شهرهای دیگر به غیر از تهران بسته به ماهیت محصول متفاوت است، محصولاتی که ضریب شکستگی آنها بالاست معمولا از طریق تیپاکس یا ترمینال ارسال می شود و محصولاتی که از حجم بالاتر و ضریب شکستگی پایین تری برخوردارند از طریق باربری ارسال می شوند.ارسال محصولات به سراسر ایران امکان پذیر بوده و هزینه آن(برای سفارشات بالای یک میلیون تومان توسط ایران لوستر پرداخت می شود.چنانچه محصول توسط پست تیپاکس ارسال شده باشد،به آدرس ثبت شده توسط مشتری خواهد رفت، اما چنانچه توسط ترمینال و باربری عمل ارسال صورت گرفته باشد، محصول مشتری به انبار مربوط به باربری و یا تعاونی شهر مشتری می رود.هزینه این نوع ارسال تا شهر مقصد به عهده لوستیرانبوده و هزینه هایی چون کرایه ارسال از باربری و ترمینال تا منزل مشتری به عهده ایشان می باشد.


 • آیا محصولات دارای ضمانت می باشند؟

  بله، تمامی محصولات از 24 ماه تا 120 ماه دارای ضمانتمی باشند. میزان ضمانت هر کالا در قسمت توضیحات محصول شرح داده شده است.علاوه بر ضمانت،کلیه محصولات دارای خدمات پس از فروش نیز می باشند.چنانچه محصول توسط نصاب های لوستیران برای شما نصب شده باشد این امتیاز نیز وجود دارد که در صورت بروز خرابی در محصول مسئول نصب لوستر به صورت رایگان به محل مشتری مراجعه نموده و عمل تعمیر لوستر را برای ایشان انجام خواهند داد.در غیر اینصورت فقط هزینه ایاب و ذهاب تعمیرکار از مشتری دریافت می گردد.

 • آیا تضمینی برای سلامت اجناس ارسالی به شهرستان وجود دارد و در صورت بروز هر گونه مشکلی تکلیف چیست ؟

  بسته بندی محصولات ارسالی به شهرستان کاملا متفاوت از بسته بندی آنها برای تهران و کرج میباشد و اجناس علاوه بر بسته بندی که خود بصورت عادی دارند مجدد محکم سازی میشوند و داخل کارتنی دیگر که بسیار محکم و زخیم است قرار میگیرند و از طریق تیپاکس یا باربری های تحت قرار داد با شرکت بصورت بیمه شده برای مشتریان ارسال میگردند .

 • آیا در صورت نیاز برای نصب لوسترها ، نصاب لوستر هم دارید ؟

  بله –لوستیران علاوه بر نصاب های خود که در تهران و کرج فعالیت میکنند در اکثر شهرهای ایران به مشتریان خود برای نصب لوسترهایشان نصاب های حرفه ای لوستر معرفی میکند

 • آیا امکان خرید محصولات بصورت عمده از سایت وجود دارد؟

  بله، برای این کار می توانید با شماره تلفن های موجود در سایت تماس بگیرید. کارشناسان فروش ما در تمامی ساعات شبانه روز در خدمت شما هستند