لوستر برنزی بزرگ کد 144

لوستر برنزی بزرگ کد 144

0تومان
قیمت بدون مالیات: 0تومان
تولید کننده:ایرانی
کد محصول: 144
موجودی در انبار

در تولید لوستر بزرگ هیچگونه محدودیتی در اندازه و وزن وجود ندارد و این محصولات را در اندازه های بسیار متنوع تولید می کنند. لوستر بزرگ دارای تنوع قیمت بسیار زیادیی است و بسته به اندازه و جنس ان قیمت گذاری می شود.

همانگونه که از نام این محصول مشخص است لوستر بزرگ به لوسترهایی گفته می شود که از اندازه استاندارد بزرگتر بوده و برای استفاده در مکانهای بزرگ و با سقف های بلند استفاده می شود. در تولید لوستر بزرگ هیچگونه محدودیتی در اندازه و وزن وجود ندارد و این محصولات را در اندازه های بسیار متنوع تولید می کنند. لوستر بزرگ دارای تنوع قیمت بسیار زیادیی است و بسته به اندازه و جنس ان قیمت گذاری می شود. از این محصول اغلب در اماکن عمومی مانند هتل ها ، مساجد ، مراکز تجاری و... استفاده می شود. لوستر های بزرگ به دلیل وزن زیاد و ابعاد حجیم خود مناسب هر منزلی نیست و تنها برای محل هایی که فاصله سقف آنها از زمین بیش از 3 متر است مناسب است.محاسبه قیمت این محصولات پس از محاسبه اندازه و متریال استفاده شده در لوستر و آبکاری مورد نظر محاسبه خواهد شد.نصب لوستر بزرگ نیز توسط نصابان حرفه ای لوستیران انجام می شود.برای اطلاع ازسایر مدل ها و شرایط و نحوه ساخت و نصب محصولات با شماره تلفن های لوستیران تماس حاصل فرمایید.

این محصول در سایزهای سفارشی ساخته می شود وقیمت آن بر اساس اندازه و لوازم استفاده شده در زیر کار و روکار آن محاسبه می گردد.بدین معنی که مشتری طول،عرض و ارتفاع لوستر و همچنین جنس فلز استفاده شده که یا برنج است ویا آهن و همینطور نوع آبکاری که طلا و یا کروم بودن را انتخاب نموده و بر این اساس قیمت محصول برای ایشان محاسبه می گردد.

شرایط تاثیر گذار در قیمت این نوع محصولات :

جنس بدنه بر اساس برنج یا آهن بودن ، کریستالها چینی یا آسفور بودن و مدل آن ، سایز لوستر ، تعداد لامپ ، آبکاری طلا ، فورتیک ، کروم یا آب زرد باشد

مشخصات بدنه
عرض قابل سفارش و تنظیم بر اساس محیطی که در آن نصب میگردد
ارتفاع قابل سفارش و تنظیم بر اساس محیطی که در آن نصب میگردد
جنس بدنه در دو نوع برنجی و آهنی قابل سفارش می باشد
ویژگی های محصول
نوع لامپ بر اساس انتخاب مشتری میباشد

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!

امتیاز بد           خوب
کد امنیتی

پرفروش ترین محصولات